Eerste team
Hoogeveen 1. 1e klasse B (achttal)
Teamleider: C.A. Mol
Irisstraat 15
7906 NG Hoogeveen
0528-278907
team-1 at schaakclub-hoogeveen.nl
Programma 2005-2006
1. | do. 13-10 | Dwingeloo | - Hoogeveen |
2. | di. 8-11 | Hoogeveen | - Oostermoer |
3. | ma. 28-11 | Staunton 2 | - Hoogeveen |
4. | di. 13-12 | Hoogeveen | - ESG |
5. | di. 24-1 | Hoogeveen | - Unitas 6 |
6. | vr. 17-2 | Groningen 6 | - Hoogeveen |
7. | di. 7-3 | Hoogeveen | - Haren 3 |
8. | vr. 21-4 | Assen 2 | - Hoogeveen |
9. | di. 9-5 | Hoogeveen | - Lewenborg 2 |
1e ronde
| Dwingeloo | 1707 | - Hoogeveen | 1798 | 4-4 |
1. | H. Langbroek | 1883 | - O. Sadallah | 2034 | 0-1 |
2. | B. Homan | 1782 | - G. Kloppenburg | 1954 | 1-0 |
3. | H. Mulder | 1724 | - Chr. Mol | 1872 | rem |
4. | A. Koops | 1717 | - B. Janmaat | 1797 | 1-0 |
5. | C. v/d Klauw | 1685 | - G. Jansen | 1716 | 1-0 |
6. | G. Kamps | 1674 | - K. v/d Sluys | 1751 | 0-1 |
7. | J. Pauptit | 1613 | - D. de Jong | 1593 | rem |
8. | B. Damman | 1578 | - T. Jonker | 1666 | 0-1 |
2e ronde
| Hoogeveen | 1799 | - Oostermoer | 1819 | 5-3 |
1. | O. Sadallah | 2034 | - M. Visser | 2018 | 1-0 |
2. | G. Kloppenburg | 1954 | - T. Haddering | 1974 | rem |
3. | Chr. Mol | 1872 | - N. van Huizen | 1843 | rem |
4. | B. Janmaat | 1797 | - H. de Graaf | 1831 | rem |
5. | G. Jansen | 1716 | - J. Misdom | 1785 | rem |
6. | K. v/d Sluys | 1751 | - K. Toonen | 1787 | 1-0 |
7. | D. de Jong | 1593 | - A. Koenes | 1676 | rem |
8. | A. Lunenborg | 1674 | - M. van Timmeren | 1635 | rem |
3e ronde
| Staunton 2 | 1770 | - Hoogeveen | 1786 | 3-5 |
1. | L. Damen | 2012 | - O. Sadallah | 2034 | 0-1 |
2. | H. Seijen | 1834 | - G. Kloppenburg | 1954 | 0-1 |
3. | P. Wilhelm | 1740 | - Chr. Mol | 1872 | rem |
4. | P. Dijkhuis | 1797 | -B. Janmaat | 1797 | 0-1 |
5. | J. Hollander | 1738 | - K. van der Sluys | 1751 | 0-1 |
6. | R. ter Steeg | 1746 | - M. Snuverink | 1609 | 1-0 |
7. | J. Hettinga | 1598 | - D. de Jong | 1593 | rem |
8. | J. Groot | 1699 | - A. Lunenborg | 1674 | 1-0 |
4e ronde
| Hoogeveen | 1801 | - ESG | 1793 | 3-5 |
1. | O. Sadallah | 2034 | - H. Voss | 1937 | 0-1 |
2. | G. Kloppenburg | 1954 | - T. Selten | 1639 | 0-1 |
3. | Chr. Mol | 1872 | - E. Hondema | 1814 | rem |
4. | B. Janmaat | 1797 | - G. Dijkstra | 1607 | 1-0 |
5. | G. Jansen | 1716 | - D. Tobben | 1778 | 0-1 |
6. | K. v/d Sluys | 1751 | - W. Fokkens | | rem |
7. | T. van Seventer | 1609 | - C. Douwes | 1915 | 0-1 |
8. | A. Lunenborg | 1674 | - J. van Os | 1863 | 1-0 |
5e ronde
| Hoogeveen | 1756 | - Unitas 6 | 1663 | 4½ - 3½ |
1. | O. Sadallah | 2034 | - H.A. Warmelink | 1876 | 1-0 |
2. | M. Snuverink | 1609 | - E.Y. Visser | 1733 | 0-1 |
3. | Chr. Mol | 1872 | - T.de Jong | 1615 | 1-0 |
4. | B. Janmaat | 1797 | - S. Koster | 1626 | rem |
5. | G. Jansen | 1716 | - M.J. Smulders | 1641 | 0-1 |
6. | K. v/d Sluys | 1751 | - J. Drolenga | 1616 | 1-0 |
7. | D. de Jong | 1593 | - M. Roorda | | 1-0 |
8. | A. Lunenborg | 1674 | - A.v/d Borg | 1537 | 0-1 |
6e ronde
| Groningen 6 | 1586 | - Hoogeveen | 1777 | 4½-3½ |
1. | R. Slagter | 1692 | - O. Sadallah | 2034 | 0-1 |
2. | A. Dijkstra | 1700 | - J. Rooze | | 1-0 |
3. | E. Oude Brunink | 1601 | - Chr. Mol | 1872 | 1-0 |
4. | C. Nijssen | 1588 | - B. Janmaat | 1797 | 1-0 |
5. | P. Zilverberg | 1560 | - G. Jansen | 1716 | rem |
6. | T. de Jong | 1537 | - K. van der Sluys | 1751 | 0-1 |
7. | R. Woudsma | 1517 | - D. de Jong | 1593 | 1-0 |
8. | S. Welling | 1496 | - A. Lunenborg | 1674 | 0-1 |
7e ronde
| Hoogeveen | 1779 | - Haren 3 | 1750 | 5-3 |
1. | O. Sadallah | 2034 | - C. Mostertman | 1871 | rem |
2. | Chr. Mol | 1872 | - B. Romijn | 1807 | 1-0 |
3. | B. Janmaat | 1797 | - M.Hemmes | 1751 | 0-1 |
4. | K. v/d Sluys | 1751 | - J. Mostertman | 1713 | 1-0 |
5. | G. Jansen | 1716 | - H. van Steenis | 1748 | rem |
6. | J. Rooze | | - A. Tetteroo | 1795 | 1-0 |
7. | M. Snuverink | 1609 | - J. Hovius | 1694 | 0-1 |
8. | A. Lunenborg | 1674 | - A. Platje | 1620 | 1-0 |
8e ronde
| Assen 2 | 1567 | - Hoogeveen | 1758 | 2½-5½ |
1. | P. Tromp | 1567 | - O. Sadallah | 2034 | 0-1 |
2. | E. Hommes | 1664 | - Chr. Mol | 1872 | 0-1 |
3. | C. v/d Werff | 1645 | - K. v/d Sluys | 1751 | 0-1 |
4. | M. Jager | 1583 | - G. Jansen | 1716 | rem |
5. | M. Hoolsema | 1482 | - D. de Jong | 1593 | 0-1 |
6. | B. van Os | 1578 | - T. Jonker | 1666 | 1-0 |
7. | M. Bosma | 1383 | - J. Rooze | | 0-1 |
8. | G. Asselman | 1564 | - A. Lunenborg | 1674 | 1-0 |
9e ronde
| Hoogeveen | 1700 | - Lewenborg 2 | 1599 | 4-4 |
1. | C. Mol | 1872 | - P. Gnodde | 1360 | 1-0 |
2. | B. Janmaat | 1797 | - A. Uyleman | 1505 | 1-0 |
3. | K. v/d Sluijs | 1751 | - J.W. van Veen | 1872 | 0-1 |
4. | G. Jansen | 1716 | - J. Jans | 1562 | rem |
5. | D. de Jong | 1593 | - O. Sield | 1510 | rem |
6. | T. Jonker | 1666 | - R. Middeljans | 1744 | 0-1 |
7. | M. Hofstra | 1602 | - T. Hertig | 1715 | 0-1 |
8. | F. van Amerongen | 1603 | - S. Visser | 1526 | 1-0 |
Eindstand
Klasse 1B Mp Bp 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ra TPR RaTg
1. ESG 17 51½ x 5 5 5 4 6½ 7 6 6 7 1849 1852 1686 K
2. Haren 3 14 44 3 x 3 5 4½ 5½ 4½ 6 7 5½ 1749 1800 1720
3. Hoogeveen 12 39½ 3 5 x 5 5 4 4 5½ 3½ 4½ 1773 1731 1695
4. Oostermoer 12 38½ 3 3 3 x 4½ 5 5 4½ 5½ 5 1789 1717 1696
5. Staunton 2 11 41 4 3½ 3 3½ x 5 5½ 5 6½ 5 1757 1759 1709
6. Dwingeloo 8 33½ 1½ 2½ 4 3 3 x 5½ 4 4½ 5½ 1708 1678 1699
7. Lewenborg 2 5 30 1 3½ 4 3 2½ 2½ x 3½ 5 5 1644 1656 1713
8. Assen 2 5 29½ 2 2 2½ 3½ 3 4 4½ x 3 5 1587 1639 1704
9. Groningen 6 (-2) 4 27½ 2 1 4½ 2½ 1½ 3½ 3 5 x 4½ 1577 1652 1739 D
10. Unitas 6 0 25 1 2½ 3½ 3 3 2½ 3 3 3½ x 1650 1614 1724 D
Naar aanleiding van het niet opkomen van Groningen 6 in de wedstrijden
tegen Dwingeloo en Hoogeveen heeft het bestuur van de NOSBO het team van
Groningen 6 bestraft met het in mindering brengen van twee
wedstrijdpunten.
Individuele resultaten
Hoogeveen Rel.nr 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Ap Bp Brd Kl KNSB TPR RaTg W-We
1. O.G. Sadallah 7988827 1 1 1 0 1 1 ½ 1 - 8 6½ 1,0 2034 2117 1866 +0,9
2. G.T. Kloppenburg 6783700 0 ½ 1 0 - - - - - 4 1½ 2,0 1954 1720 1807 -1,2
3. C. Mol 7525177 ½ ½ ½ ½ 1 0 1 1 1 9 6 2,6 1z 1872 1809 1684 -0,4
4. B. Janmaat 7768244 0 ½ 1 1 ½ 0 0 - 1 8 4 3,6 1797 1678 1678 -1,2
5. G. Jansen 6092889 0 ½ - 0 0 ½ ½ ½ ½ 8 2½ 4,8 2z 1716 1527 1668 -2,0
6. M. Snuverink 7913191 - - 0 - 0 - 0 - - 3 0 5,0 1z 1609 1360 1724 -1,0
7. J. Rooze 8278534 - - - - - 0 1 1 - 3 2 5,0 1w 1751 1626
8. K. van der Sluijs 6464172 1 1 1 ½ 1 1 1 1 0 9 7½ 5,0 3w 1751 1971 1698 +2,4
9. D.de Jong 8061922 ½ ½ ½ - 1 0 - 1 ½ 7 4 6,4 1w 1593 1616 1566 -0,2
10. M.W. Jonker 7496610 1 - - - - - - 0 0 3 1 6,7 1z 1666 1508 1633 -0,6
11. M. Hofstra 7913180 - - - - - - - - 0 1 0 7,0 1z 1602 1466 1715 -0,3
12. A. van Seventer 7211875 - - - 0 - - - - - 1 0 7,0 1z 1609 1569 1915 -0,1
13. F. van Amerongen 7730316 - - - - - - - - 1 1 1 8,0 1w 1603 1758 1526 +0,4
14. A. Lunenborg 7325197 - ½ 0 1 0 1 1 0 - 7 3½ 8,0 1w 1674 1631 1631 -0,4
|