Derde team
Hoogeveen 3: 2e klasse C (achttal)
M. Snuverink
team-3 at schaakclub-hoogeveen.nl
Programma 2004-2005
1. | vr. 8-10 | Oostermoer 2 | - Hoogeveen 3 |
2. | di. 9-11 | Hoogeveen 3 | - Assen 3 |
3. | do. 2-12 | Dwingeloo | - Hoogeveen 3 |
4. | di. 25-1 | Hoogeveen 3 | - Groningen 7 |
5. | vr. 25-2 | Kasteel 2 | - Hoogeveen 3 |
6. | di. 22-3 | Hoogeveen 3 | - Haren 4 |
7. | ma. 18-4 | Rochade 2 | - Hoogeveen 3 |
Opmerkingen:
Groningen 7 is een jeugdteam. Dit betekent dat deze wedstrijd in principe op
vrijdag op de lokatie van het jeugdteam worden gespeeld. Zie voor details de
competitiegids van de NOSBO
De tegenstander in de 6e ronde, Haren 4, is het voormalige Morphy's law.
1e ronde
7 oktober 2004
| Oostermoer 2 | 1523 | - Hoogeveen 3 | 1455 | 4-4 |
1. | S. Movsesjan | | - R. Danker | 1647 | 0-1 |
2. | S. Sybelink | 1472 | - M. Snuverink | 1582 | 0-1 |
3. | D.J. Vegter | 1570 | - P. Sybesma | | 0-1 |
4. | P. Niemeijer | 1654 | - J. Bottema | 1508 | rem |
5. | J. Snijders | 1479 | - K. Galenkamp | 1434 | 1-0 |
6. | D. Hummel | 1426 | - M. v/d Neut | 1378 | 1-0 |
7. | P. Star | | - W. v/d Neut | 1286 | rem |
8. | B. Lahuis | 1534 | - W. de Berg | 1353 | 1-0 |
2e ronde
9 november 2004
| Hoogeveen 3 | 1560 | - Assen 3 | 1540 | 2½-5½ |
1. | R. Danker | 1647 | - J.S.J. Dijkstra | 1575 | 0-1 |
2. | J. Krikken | 1586 | - E. Hommes | 1647 | 1-0 |
3. | M. Snuverink | 1582 | - D.G. Blom | 1717 | 0-1 |
4. | P. Sybesma | 1624 | - J.P. de Kort | 1536 | rem |
5. | J. Bottema | 1503 | - P. Tromp | 1540 | 0-1 |
6. | P. Nijmeijer | 1544 | - J. van Dijk | 1487 | 0-1 |
7. | E. Horlings | 1614 | - L. Kosse | 1452 | 0-1 |
8. | M. v/d Neut | 1378 | - M. Hoolsema | 1369 | 1-0 |
3e ronde
2 december 2004
| Dwingeloo | 1678 | - Hoogeveen 3 | 1540 | 4-4 |
1. | W.H. Langbroek | 1910 | - R. Danker | 1647 | rem |
2. | A. Koops | 1753 | - P. Sybesma | 1624 | 0-1 |
3. | G. Kamps | 1676 | - M. Snuverink | 1582 | 0-1 |
4. | J.G. Pauptit | | - M. Hofstra | 1652 | 1-0 |
5. | C.H.M.v/d Klauw | 1721 | - J. Bottema | 1508 | 1-0 |
6. | B. Damman | 1596 | - T. Boelema | 1640 | 0-1 |
7. | J.G.bij de Vaate | 1576 | - M. van der Neut | 1378 | 1-0 |
8. | B.de Kwaasteniet | 1513 | - W. van der Neut | 1286 | rem |
4e ronde
25 januari 2005
| Hoogeveen 3 | 1579 | - Groningen 7 | 1520 | 3½-4½ |
1. | P. Sybesma | 1624 | - A.S. Dijkstra | 1533 | rem |
2. | M. Snuverink | 1582 | - E. Oude Brunink | 1633 | rem |
3. | R. Danker | 1647 | - C. Nijssen | 1536 | 0-1 |
4. | J. Oldenkamp | 1588 | - M.M. Mostertman | 1552 | 0-1 |
5. | J. Bottema | 1508 | - R. Slagter | 1607 | 0-1 |
6. | M. Hofstra | 1652 | - S.C. Welling | 1475 | 1-0 |
7. | M. Eggersman | 1512 | - N.S. Westermann | 1344 | rem |
8. | T. Bos | 1519 | - R.T. Westermann | 1480 | 1-0 |
5e ronde
25 februari 2005
| Kasteel 2 | 1546 | - Hoogeveen 3 | 1505 | 3½-4½ |
1. | H. Arends | 1666 | - R. Danker | 1647 | rem |
2. | A. Mol | 1586 | - J. Krikken | 1586 | 1-0 |
3. | M. Djanovic | | - J. Bottema | 1508 | 0-1 |
4. | J. Gerritsen | 1480 | - M. Snuverink | 1582 | rem |
5. | M. Broertjes | 1459 | - T. Boelema | 1640 | 1-0 |
6. | R. Top | 1537 | - H. Boeren | 1355 | 1-0 |
7. | G.J. Hoekstra | 1649 | - K. Galenkamp | 1434 | 1-0 |
8. | A. Sluiter | 1444 | - W. van der Neut | 1286 | rem |
6e ronde
22 maart 2005
| Hoogeveen 3 | 1579 | - Haren 4 | 1520 | 3½-4½ |
1. | R. Danker | 1647 | - J. Lulof | 1920 | rem |
2. | T. Boelema | 1640 | - R. Mellink | 1839 | 0-1 |
3. | P. Nijmeijer | 1544 | - I. Maat | 1799 | 0-1 |
4. | J. Bottema | 1508 | - J. Mellink | 1799 | 0-1 |
5. | F. Doornbos | 1557 | - R. Goedhart | 1685 | 0-1 |
6. | J. Krikken | 1586 | - T. de Vries | 1400 | 1-0 |
7. | M. Snuverink | 1582 | - H. Lassche | | 1-0 |
8. | P. Sybesma | 1624 | - C. Graafland | 1467 | 1-0 |
7e ronde
18 april 2005
| Rochade 2 | 1454 | - Hoogeveen 3 | 1469 | 2½-4½ |
1. | NO | | - NO | | 0-0 |
2. | A. Kuipers | 1553 | - R.J. Danker | 1647 | rem |
3. | J. de Jonge | 1493 | - M. Snuverink | 1582 | 0-1 |
4. | D. Blaauw | | - J. Bottema | 1508 | rem |
5. | F.B. Drayer | 1563 | - M. Hofstra | 1652 | 0-1 |
6. | B. Brongers | 1478 | - E.M. de Jonge | 1220 | 1-0 |
7. | P.C. Pittau | 1271 | - P. Nijmeijer | | 0-1 |
8. | H.A. Hachmer | 1369 | - N.T. Norel | 1206 | rem |
Eindstand
| Klasse 2C | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | Mp | Bp |
1. | Haren 4 | x | 4 | 6½ | 5½ | 5½ | 5½ | 4½ | 7 | 13 | 38½ |
2. | Dwingeloo | 4 | x | 5½ | 6 | 5 | 3½ | 4 | 6½ | 10 | 34½ |
3. | Kasteel 2 | 1½ | 2½ | x | 4 | 4 | 5 | 5½ | 6½ | 8 | 29 |
4. | Assen 3 | 2½ | 2 | 4 | x | 5 | 6 | 5½ | 3 | 7 | 28 |
5. | Groningen 7 | 2½ | 3 | 4 | 3 | x | 5 | 4½ | 5½ | 7 | 27½ |
6. | Oostermoer 2 | 2½ | 4½ | 3 | 2 | 3 | x | 4 | 5 | 5 | 24 |
7. | Hoogeveen 3 | 3½ | 4 | 2½ | 2½ | 3½ | 4 | x | 4½ | 4 | 24½ |
8. | Rochade 2 | 1 | 1½ | 1½ | 5 | 2½ | 3 | 2½ | x | 2 | 17 |
|